Pomiń zawartość →

Ciekawe drukarki fiskalne online – urządzenia od Posnet, Elzab i Novitus

Ustanowienie nowych przepisów fiskalnych, które regulują mnóstwo kwestii związanych z systemem online, już za nami. 1 maja 2019 roku weszły w życie zarówno ważne Rozporządzenia Ministra Finansów, jak i kluczowe zmiany w ustawie o podatku od towarów i usług. Przepisy to jednak nie wszystko, czym człowiek żyje. Dlatego dziś przyjrzymy się bliżej nowym urządzeniom fiskalnym na rynku, a konkretnie – drukarkom fiskalnym online, które są produkowane przez Posnet, Elzab oraz Novitus.

Czym ogólnie wyróżniają się drukarki online?

Zanim przejdziemy do bardziej szczegółowego omówienia poszczególnych urządzeń, przedstawmy pokrótce, czym w ogóle charakteryzują się drukarki fiskalne online. Cechą wspólnych takich modeli jest przede wszystkim przekazywanie danych do Centralnego Repozytorium Kas. Chodzi tutaj o informacje dotyczące m.in. prowadzonej ewidencji czy wykonywanych przeglądów technicznych. Ponadto, każda drukarka fiskalna online posiada pamięć chronioną, którą można uznać za swego rodzaju odpowiednik modułu kopii elektronicznej (znanego z dotychczasowych urządzeń rejestrujących). A czym konkretnie wyróżniają się konkretne modele nowego typu?

Posnet Temo Online

Drukarka fiskalna Posnet Temo Online
Drukarka fiskalna Posnet Temo Online

Nowa wersja popularnego urządzenia rejestrującego, które przez wiele lat było uznawane za najmniejszą drukarkę fiskalną na polskim rynku. W przypadku Posnet Temo Online również możemy napisać o niezwykle poręcznej i lekkiej technologii sprzedaży. Ponadto, podobnie jak dotychczasowy model polskiego producenta, ta drukarka gwarantuje obsługę do 100 000 pozycji towarowych oraz płynną współpracę z oprogramowaniem sprzedażowym i komputerem. Cechą charakterystyczną Temo Online jest też wydajny akumulator, który zapewnia wiele godzin pracy na jednym zasilaniu – wystawienie nawet 50 000 wierszy tekstu na paragonach fiskalnych oraz innych dokumentach, np. fakturach VAT.

Novitus HD Online

Drukarka fiskalna Novitus HD Online
Drukarka fiskalna Novitus HD Online

Do grona ciekawych drukarek fiskalnych z pewnością można zaliczyć Novitus HD Online. Niektórzy zapewne zdają sobie sprawę, że w tym przypadku również mamy do czynienia z nową wersją urządzenia z elektroniczną kopią paragonów. Zostańmy jednak przy modelu HD Online… Ta drukarka rejestrująca wyróżnia się przede wszystkim obsługą bardzo rozbudowanej bazy towarowej – nawet do 1 000 000 pozycji PLU. Urządzenie jest również dostępne w 2 wersjach konstrukcyjnych, posiada szybki mechanizm termiczny oraz funkcję tunelowania portów COM. Co więcej, przy użyciu obszernego, kolorowego ekranu Novitus HD Online można np. wyświetlać przygotowane wcześniej grafiki lub nawet filmy reklamowe.

Elzab Cube Online

Drukarka fiskalna Elzab Cube Online
Drukarka fiskalna Elzab Cube Online

Tym razem do naszego zestawienia trafia drukarka fiskalna online, która będzie absolutną nowością na rynku. Dopiero „będzie”, bo akurat ten model marki Elzab nie został jeszcze wprowadzony do sprzedaży. Już teraz warto jednak zwrócić uwagę na drukarkę fiskalną Cube Online. Wszystko wskazuje na to, że wspomniane urządzenie spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. W Elzab Cube Online pojawią się zarówno wydajne podzespoły, jak i zaawansowane funkcje. Przykładowo: ta drukarka już w standardzie będzie posiadała złącze Ethernet oraz moduł Bluetooth/Wi-Fi. Ponadto, model Cube Online ma wystawiać wszystkie dokumenty z prędkością 300 mm/s oraz charakteryzować się dużą wytrzymałością i szczelnością.

 

Jesteśmy ciekawi, która z omówionych drukarek fiskalnych jest Waszym zdaniem najciekawsza? Dajcie znać w komentarzach! A gdybyście chcieli poznać również inne modele nowego typu, zapraszamy na stronę dystrybutora technologii sprzedaży:

Drukarki fiskalne online – popularne modele

Opublikowano w Drukarki fiskalne

Komentarz

  1. Tyjano Tyjano

    mnie, jako przyszłego nabywcę akiego urządzenia rejestrującego, chyba najbardziej interesuje model Temo oraz model Novitusa, ale inny – Deon

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rozwiąż CAPTCHA *